Kovoobrábanie

Naša firma sa venuje aj výrobe z ocele v oblasti kovoobrábania. Naša produkcia je zameraná na zákazkovú výrobu. Spokojnosť našich zákazníkov je zárukou aj pre vás - nových klientov toho, že dostanete výbornú kvalitu za priaznivú cenu!


Svojim zákazníkom poskytujeme najmä:

  • sústruženie do priemeru 360 mm a dlžky 1000 mm
  • frézovanie
  • práce na vŕtačke
  • zváranie CO2


Pieskovanie - zo starého nové

Ďalej sa zaoberáme pieskovaním-trýskaním. Jedná sa o technologický postup vhodný k opracovaniu rôznych materiálov prúdom malých častíc. Pieskovanie je vykonávané kremničitým pieskom rôznych zrnitosti, nosným médium je stlačený vzduch. Pieskovanie sa používa v stavebníctve k opracovaniu múrov, betónu, kameňa a kovu.Pieskovanie sa dá tiež použiť k odstráneniu graffiti, zbytkov plagátov či k odstráneniu farebných vrstiev z oceľových a hliníkových diskov.

Pieskovanie je možné výhodne použiť všade tam, kde tvarová členitosť povrchu znemožňuje použitie iných metód – ako napr. kefovanie.

 

Surový / opieskovaný hliníkový plech - materiál je často pri skladovaní a preprave poškriabaný - pieskovaním je možné rýchlo docieliť efektnú povrchovú úpravu - a tiež dosiahnuť zaujímavé dekoratívne efekty.

 

Opieskovaná / skorodovaná oceľ – na detailnom zábere je vidieť hlavné výhody pieskovania – na rozdiel od kefy prúd piesku kopíruje všetky nerovnosti a hrdzu odstraňuje zo všetkých priehlbín!